Husnu Arsan İlaçları ›
A-FERIN FORTE 650 mg 30 tablet ›
KT ›
Nedir ve Ne İçin Kullanılır
A-FERIN FORTE 650 mg 30 tablet Nedir ve Ne İçin Kullanılır
{ Klorfeniramin Maleat + Parasetamol }
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. | Güncelleme : 30 December 1899A-FERİN FORTE nedir ve ne için kullanılır?
Her film kaplı tablet 650 mg parasetamol, 4 mg klorfeniramin maleat içerir.
A-FERİN FORTE öksürük ve soğuk algınlığı preparatları grubuna dahildir.
A-FERİN FORTE sarı film kaplı, oblong, bikonveks, çift kenarlı, bir yüzünde “A-ferin†yazılı, diğer yüzü çentikli tablettir.
Grip ve soğuk algınlığına bağlı burun akıntısı, aksırma, burun ve boğazda kaşıntı, baş ağrısı, adale ağrısı, boğaz ağrısı, vücut kırıklığı, ateş, nezle, gözlerde sulanma ve kaşıntı gibi durumlarda kullanılır.
Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük
Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.

Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük
Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.

İLAÇ EŞDEĞERLERİ
Eşdeğer İlaç Adı | Barkodu | İlaç Fiyatı |
---|---|---|
AD-COLD | 8681325090031 | |
A-FERIN | 8699570150011 | 108.40TL |
ANTIBEKSIN | 8698978570018 | 131.18TL |
APIREKS | 8699569091868 | 160.47TL |
ARTU | 8699531570254 | |
ASE-COLD | 8681911570015 | 113.62TL |
ASPIRIN | 8699546241231 | 223.41TL |
BENICAL | 8699546575114 | |
BENIL | 8699549570017 | |
BENYLIN | 8699756570756 | |
Diğer Eşdeğer İlaçlar |
Astım
Astımlı kişilerin akciğerlerindeki hava boruları (bronşlar) hassastır. Bu kişiler belirli tetikleyici faktörlere maruz kaldıklarında, hava boruları nefes almalarını güçleştirecek şekilde daralır.

Diyabet Hastalığı
Diyabet, insülin hormonu ile ilgili problemlerden kaynaklanan bir hastalıktır.

İnme
İnme, beynin hasar görmesinin sonucudur. Bu hasar, beynin bir kısmındaki ya bir kanama
ya da akut kan eksikliği nedeniyle o kısmın geçici ya da kalıcı olarak işlevini yapamamasına
yol açar.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİ
Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş.
Geri Ödeme Kodu | A00423 |
Satış Fiyatı | 83.01 TL [ 2 May 2025 ] |
Önceki Satış Fiyatı | 83.01 TL [ 25 Apr 2025 ] |
Original / Jenerik | Jenerik İlaç |
Reçete Durumu | Normal Reçeteli bir ilaçdır. |
Barkodu | 8699570090058 |
Etkin Madde | Klorfeniramin Maleat + Parasetamol |
ATC Kodu | R05X |
Birim Miktar | 4+650 |
Birim Cinsi | MG |
Ambalaj Miktarı | 30 |
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları |
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. |
İLAÇ FİYATLARI

Tarihi | İlaç Fiyatı |
---|---|
2 May 2025 | 83.01 TL |
25 Apr 2025 | 83.01 TL |
18 Apr 2025 | 83.01 TL |
14 Apr 2025 | 83.01 TL |
7 Apr 2025 | 83.01 TL |
24 Mar 2025 | 83.01 TL |
17 Mar 2025 | 83.01 TL |
7 Mar 2025 | 83.01 TL |
2025 / 2008 İlaç Fiyatları |