A-FERIN PLUS pediatrik 100 ml şurup Kalitatif ve Kantitatif Bilesim
{ Parasetamol + Chlorpheniramine Maleate + Pseudoephedrine Hcl }
Solunum Sistemi
>
Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. | 30 December 1899
1. BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI
A-FERİN2. KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM
Etkin madde
Her 1 ölçekte (5 mL’de);
Parasetamol 160 mg
Klorfeniramin maleat
Yardımcı maddeler
Sorbitol (E420) 1000 mg
Gliserol 1000
Propil parahidroksi benzoat (E216) 0,75 mg Metil parahidroksi benzoat (E218) 4,25 mg Sodyum sakarin dihidrat 9,35
Sodyum sitrat dihidrat 7
Sodyum klorür 15
Karmeloz sodyum 16,5
Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.
-
Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.
Lösemi Kan Kanseri Lösemi, kan kanseridir ve vücudunun kan oluşturan dokularının hastalanması anlamına gelir. Birçok lösemi türü vardır; bazı lösemi türleri çocuklarda bazıları da yetişkinlerde sık görülür.
İLAÇ EŞDEĞERLERİ
Eşdeğer İlaç Adı Barkodu İlaç Fiyatı AD-COLD 8681325090031 A-FERIN 8699570150011 108.40TL ANTIBEKSIN 8698978570018 131.18TL APIREKS 8699569091868 160.47TL ARTU 8699531570254 Diğer Eşdeğer İlaçlar Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük
Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.Astım
Astımlı kişilerin akciğerlerindeki hava boruları (bronşlar) hassastır. Bu kişiler belirli tetikleyici faktörlere maruz kaldıklarında, hava boruları nefes almalarını güçleştirecek şekilde daralır.Diyabet Hastalığı
Diyabet, insülin hormonu ile ilgili problemlerden kaynaklanan bir hastalıktır.
İLAÇ GENEL BİLGİLERİ
Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş.
Geri Ödeme Kodu | A00425 |
Satış Fiyatı | 87.23 TL [ 25 Apr 2025 ] |
Önceki Satış Fiyatı | 87.23 TL [ 18 Apr 2025 ] |
Original / Jenerik | Jenerik İlaç |
Reçete Durumu | Normal Reçeteli bir ilaçdır. |
Barkodu | 8699570570147 |
Etkin Madde | Parasetamol + Chlorpheniramine Maleate + Pseudoephedrine Hcl |
ATC Kodu | R05X |
Birim Miktar | |
Birim Cinsi | |
Ambalaj Miktarı | 100 |
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları |
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. |
