MINOSET PLUS 20 tablet {8699546015627} Formülü
Bayer Türk Kimya San. Tic. Ltd. Şti. | Güncelleme :30 Aralık 1899
Bir tablet 250 mg parasetamol, 150 mg propifenazon ve 50 mg kafein içerir.
![]() |
Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır. |
Bayer Türk Kimya San. Tic. Ltd. Şti.
Satış Fiyatı | TL |
Önceki Satış Fiyatı | |
Original / Jenerik | Original İlaç |
Reçete Durumu | Normal Reçeteli bir ilaçdır. |
Barkodu | 8699546015627 |
Etkin Madde | Parasetamol + Propyphenazone + Kafein |
ATC Kodu | N02BE51 |
Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları |
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. |
İLAÇ EŞDEĞERLERİ
Eşdeğer İlaç Adı | Barkodu | İlaç Fiyatı |
---|---|---|
AFEBRYL | 8699671020015 | 113.62TL |
A-FERIN | 8699570240026 | |
ALJIL | 8699530010010 | |
Diğer Eşdeğer İlaçlar |